×

İade ve değişim şartları

Nirvoda olarak, siz değerli müşterilerimize kolay ve rahat bir iade deneyimi sağlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

 

İade Hakkınız: Öncelikle sizi memnun edemediğimiz için üzgünüz. Herhangi bir sebepten dolayı Nirvoda ürünlerinden memnun kalmamanız durumunda 30 gün ücretsiz iade hakkınız bulunmaktadır.

İade Şartları: Ürünlerin iade edilebilmesi için ürünlerin kullanılmamış, yıkanmamış ve zarar görmemiş olmaları gerekmektedir. Baskıda ya da ürünün kendisinde herhangi bir hasar bulunması ve ürünlerin etiketlerinin zarar görmesi iade hakkınızı etkileyecektir.

Kişiye özel siparişler:  Özelleştirilmiş ürünlerin (müşterinin baskısını talep ettiği özel tasarımların) iade ve değişimi yapılamamaktadır.

Değişim Talebi: Bir ürünü değiştirmek istediğinizde doğrudan değişim talebi oluşturamazsınız. Ancak ürününüzü iade edebilir, dilediğiniz beden ve ürün için yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz ürüne daha hızlı ve kolayca sahip olabilirsiniz.

Eksiksiz İade: İade sürecinde ürünün kendisi, promosyonlar ve ambalaj dahil tüm ürünlerin eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. 

İade İşlemi: İadeniz Nirvoda tarafından işleme alındıktan sonra onay sürecine geçer. Ürünlerinizin durumu ve iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra iadeniz onaylanacaktır.

Para İadesi: İade talebiniz kabul edildiğinde, ödeme yönteminize bağlı olarak tam para iadesi yapılacaktır.

 

Her zaman olduğu gibi tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için Nirvoda ailesi olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Nasıl İade Yapabilirim?

 

Hesap Girişi: İlk adım olarak Nirvoda hesabınıza giriş yapın.

Sipariş Seçimi: Hesabınızda Siparişlerimsayfasına gidin ve iade etmek istediğiniz ürünü seçin. Ardından, iade nedeninizi seçin.

Ürün Hazırlığı: Siparişte geçen; ad soyad, iade kodunuzu ve sipariş numaranızı içeren bir not yazıp paketin içine ekleyin. Lütfen pakete promosyonlar da dahil olmak üzere aldığınız tüm ürünleri ve faturanızı pakete ekleyin. İade etmek istediğiniz ürünü paketleyin.

Kargo Teslimi: Paketi kargo firmasına teslim ederken Nirvoda tarafından oluşturulan iade kodunu belirtin. İadenizin sorunsuz bir şekilde Nirvoda'ya ulaşacağından emin olmak için, kargo görevlisinden paketin Nirvoda adresine gönderileceğine dair onay alabilirsiniz.

İade Ulaştı Bilgilendirmesi: İadeniz tarafımıza ulaştıktan sonra size E-posta ve/veya SMS yoluyla gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

İade Onayı ve Geri Ödeme: İadeniz onaylandığında para iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılır. Geri ödemenin hesabınıza yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

 

E-Bültene Kayıt Ol Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap